fbpx

PROFITROOM Diamentowym Partnerem gali Perfect SPA Awards 2022

Profitroom Partnerem Diamentowym 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Profitroom to firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż. 

Profitroom to firma dostarczająca hotelom i apartamentom rozwiązania wspierające sprzedaż rezerwacji. Naszym celem jest zysk hotelarzy.

Jesteśmy na rynku technologicznym już od 2008 roku. Nasza przygoda z branżą hotelarską zaczęła się od stworzenia silnika rezerwacyjnego Profitroom Booking Engine, który jest obecnie najbardziej efektywnym narzędziem na rynku umożliwiającym przyjmowanie rezerwacji bezpośrednio na stronie www. Obecnie nasze rozwiązania technologiczne znajdują się w kompleksowym i intuicyjnym narzędziu Profitroom Suite.

Składa się on oprócz Booking Engine również z Channel Managera oraz CRMa, który pomaga w koordynowaniu hotelowego marketingu i sprzedaży.

W naszej działalności jesteśmy również agencją marketingową, która dzięki specjalizacji w hotelarstwie lepiej rozumie model biznesowy hoteli i apartamentów. Doradzamy i tworzymy konwertujące kampanie marketingowe w internecie.

Więcej rezerwacji jest również ściśle powiązane z „opakowaniem” produktu. Dlatego projektujemy strony internetowe, które oprócz zachwycającego designu powodują wzrost rezerwacji bezpośrednich.

www.profitroom.com

 

 

Dzięki wsparciu Partnerów 12. Gali Perfect SPA Awards odbyła się niezwykle potrzebna, a przy tym - jak się okazało - najlepsza w dziejach polskiej branży SPA & Wellness uroczystość wręczenia nagród nazywanych Polskimi Oskarami SPA & Wellness.
BTL Estetyka Złotym Partnerem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. BTL Estetyka dostarczająca urządzenia i technologie pozwalające na odzyskanie zdrowia i pełne zadowolenie z wyglądu.
Mesoestetic Złotym Parnterem 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Marka mesoestetic to producent najwyższej jakości kosmeceutyków, urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej oraz wyrobów medycznych.
Nova Group Partnerem Diamentowym 12. Gali Perfect SPA Awards 2022. Nova Group to lider wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor