fbpx

PHYTOMER – DIAMENTOWY PARTNER GALI PERFECT SPA AWARDS

Partnerem Diamentowym 11. Gali Perfect SPA Awards jest francuska marka PHYTOMER, światowy ekspert w morskiej pielęgnacji skóry, od trzech pokoleń dzielący się swoją pasją do morza i kosmetyki.

nova-group logo

reklama

FRANCUSKA MARKA PHYTOMER

Francuska marka Phytomer, światowy ekspert w morskiej pielęgnacji skóry, od trzech pokoleń dzieli się swoją pasją do morza i kosmetyki. Niepowtarzalna filozofia piękna, oparta na bogactwie mórz i ocenaów, zawarta jest w innowacyjnych zabiegach i kosmetykach dla SPA, salonów kosmetycznych oraz kurortów. Wszystkie bazują na niezwykłej mocy dotyku i technikach manualnych.

Phytomer jest mocno zaangażowany w ochronę ekosystemu i różnorodności biologicznej morza. Jest pionierem w dziedzinie biotechnologii morskiej, pracując nad hodowlą zagrożonych gatunków wodorostów, wdrażając inteligentne systemy filtrowania wody (ogrody filtrujące), recyklingu, odnawialnych źródeł energii. Naukowcy Phytomer są pierwszymi na świecie, którzy „uprawiają morze" w warunkach laboratoryjnych, aby zwiększyć jego siłę w pielęgnacji skóry i zagwarantować wyjątkowy poziom skuteczności i przyjemności.

Phytomer obecny jest 80 krajach, 10 000 salonów kosmetycznych i SPA oraz kilkuset ekskluzywnych hotelach na całym świecie.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

.

 

 

 

Kosmetyki PHYTOMER odkryją naturalne piękno twojej skóry. Ich składniki aktywne pochodzą wprost z morza, które posiada absolutnie wszystko, co jest niezbędne dla zdrowia i urody skóry.
Kto wybiera kosmetyki Phytomer? Profesjonalne SPA, salony kosmetyczne i gabinety odnowy, które stawiają na naturalną pielęgnację, wysoką skuteczność oraz zadowolenie klientów.
Sekret Yonelle to zaskakujący efekt odmładzania wyglądu poprzez równoległe działanie na twarz oraz usta i ich okolice.
MomMe Baby Natural Care to rodzina kosmetyków naturalnych, która zapewnia delikatną pielęgnację, skuteczną ochronę i cudowną kąpiel. Jest odpowiedzią na poszukiwania wszystkich zatroskanych rodziców, którym zależy na zdrowej skórze swoich pociech.
PARTNERZY NAJLEPSZYCH SPA

Społeczność

reklama
NASZE WYDAWNICTWA

Perfect SPA Awards

logo SPAeden.pl

Wydawca portalu: Semana Sp. z o.o.

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor